Προσωπικό 2013 – 14

 
Δρ Ιωαννίδου Ειρήνη: Διευθύντρια
 
Τσαρουχάς Δημήτρης: Υποδιευθυντής – Υπεύθυνος ολοήμερου
 
Στράτου Γεωργία  – Α΄1
Καραμάρκος Γιάννης – Α΄2
Χατζηαντωνίου Σοφία – Β΄1
Τσολερίδου Δέσποινα  – Β΄2
Τζικίδης Ιορδάνης  – Γ΄1
Παπαδοπούλου Δέσποινα – Γ΄2
Χατζηιωαννίδου Άννα – Δ΄
Κασωτάκης Άγγελος – Ε΄1
Νακούλα Ευαγγελία – Ε΄2
Δαβατζής Γιώργος – Στ΄
Φαρμάκης Γρηγόριος – Γυμναστικής
Σιριστατίδου Nίνα – Αγγλικής
Αγοραστός Γιώργος – Γερμανικής
Τρίκου Ελένη – Παράλληλη στήριξη
Τριγκίδης Νίκος – Μουσικής
Ιωαννίδου Θ. – Γαλλικής
Δερέκη Αναστασία – Ολοήμερο
Βλαχοπούλου Μαρία – Συμπλήρωση ωραρίου
Ιωαννίδου Βασιλική – Τμήμα ένταξης
Καλαϊτζίδου Δέσποινα – Πληροφορικής (ολοήμερο)

 

Προσωπικό 2012 – 13

 
Δρ Ιωαννίδου Ειρήνη: Διευθύντρια
 
Κασωτάκης Αγαθάγγελος: Υποδιευθυντής – Υπεύθυνος ολοήμερου
 
Μαστορίδου Σοφία – Α΄1
Τσολερίδου Δέσποινα – Α΄2
Στράτου Γεωργία – Β΄1
Καφετζοπούλου Αικατερίνη – Β΄2
Χατζηιωαννίδου Ανατολή – Γ΄
Χατζηαντωνίου Σοφία – Δ΄1
Τσαρουχάς Δημήτριος – Δ΄2
Κουτρή Μαρία – Ε΄
Φράγκος Δημήτριος – ΣΤ΄
Αστερίου Ευθαλία – Συμπλήρωση ωραρίου
Φαρμάκης Γρηγόριος – Γυμναστικής
Σουμπάση Αγγελική- Βίκυ – Αγγλικής
Αναστασιάδου Σοφία – Γερμανικής
Τρίκου Ελένη – Παράλληλη στήριξη
Τσιβίκης Παναγιώτης – Μουσικής (ολοήμερο)
Παλαιστίδου Ολυμπία – Καλλιτεχνικών (ολοήμερο)

 

Προσωπικό 2011 – 12

 
 Δρ Ιωαννίδου Ειρήνη: Διευθύντρια
 
Κασωτάκης Αγαθάγγελος: Υποδιευθυντής
 
Στράτου Γεωργία: Α1
Καφετζοπούλου Κατερίνα : Α2
Τσολερίδου Δέσποινα: Β΄
Χατζηαντωνίου Σοφία: Γ1
Τσαρουχάς Δημήτρης: Γ2
Κουτρή Μαρία: Δ΄
Δαβατζής Γιώργος: Ε΄
Βουδικλάρη Νίκη: Αγγλικής
Χατζηιωαννίδου Άννα: Στ΄
Καλαϊτζή Χρύσα: Συμπλήρωση ωραρίου
Κουτουπσίδου Έφη: Γερμανικής
Κουτσίνα Φανή: Παράλληλη στήριξη
Μηνακουφίδου Τούλα: Γυμναστικής
Πούλου Τζένη: Μουσικής: ολοήμερο
Τσιβίκης Παναγιώτης: Μουσικής

 

Προσωπικό 2016 – 17

 
 Δρ Ιωαννίδου Ειρήνη: Διευθύντρια
 
Κασωτάκης Αγαθάγγελος: Υποδιευθυντής
 
Αγοραστός Γεώργιος ΠΕ07
Ανθίδης Μιχαήλ ΠΕ70
Γκατζάρα Θεοδοσία  ΠΕ70
Γκατζούνη Νικόλαος ΠΕ11
Δαβατζής Γεώργιος  ΠΕ70
Δημητριάδου Δέσποινα ΠΕ70
Ιορδανίδου Μαρία ΠΕ07
Ιωαννίδου Μαρία ΠΕ71
Καϊτατζή Ελένη ΠΕ71
Κόγια Αθανασία  ΠΕ70
Κουτρή Μαρία  ΠΕ70
Λύσσα Βασιλική ΠΕ11
Μουρατίδου Ειρήνη ΠΕ71
Μπαλωματά Ευγενία ΠΕ19
Μποζάνη Ευδοκία  ΠΕ70
Ομουρίδου Όλγα ΠΕ05
Παυλίδου Στέλλα ΠΕ06
Πετρωτού Γλυκερία ΠΕ06
Σλαμπέα Μαρία  ΠΕ70
Τόγια Άλκηστη ΠΕ16.01
Τρώντσιος Χρήστος  ΠΕ70
Τσαρουχάς Δημήτριος  ΠΕ70
Τσολερίδου Δέσποινα ΠΕ70
Φλούδα Χριστίνα ΠΕ 32
Φρεγγίδου Ελπίδα ΠΕ71
Χατζηιωαννίδου Ανατολή